Металошукач Quest Q30 новинка 2020 року. Анонс

Американський виробник Quest Metal Detectors офіційно анонсував новий металошукач Quest Q30. Давайте подивимося на основні характеристики та особливості нового детектора.

Quest Q30, металошукач подвійного призначення – одночасно грунтовий і підводний пошук. Стандарт захисту від води IP68 допускає занурення під воду на кілька метрів. Плюс, це підвищена захищеність від пилу, бруду, перепадів температур (якої Немає У інших, звичайних грунтових, металошукачів).

Металошукач працює на частоті 14 кГц, і застосовує технологію VLF (класична технологія сучасних пошукових приладів). 4 готових програми для пошуку-Парк (1), Поле (2), Пляж (3), Золото (4). Звертаємо Вашу увагу, Quest Q30 є не тільки захист від води, і детектор можна занурювати під воду. Також є спеціальна готова програма Пляж, призначена для роботи на Солоному піску. Програми Quest Q30 змінювані і можна створювати власні (зі збереженням налаштувань).

Дискримінація вибіркова. Шкала на 25 сегментом, є цифри VDI від 0 до 99 (під чорний метал відведений сектор 0-40). Звук багатотональний, настроюється. Користувач може самостійно вибрати кількість тонів від 1 до 6. Також є регулювання звучання заліза, пороговий сигнал.

З особливостей Quest Q30 варто відзначити високу швидкість обробки. У металошукачі на вибір користувач є 4 швидкості. Ця функція дозволить вести пошук на будь-яких ділянках без втрати глибини виявлення.

Інші функції Quest Q30. Баланс грунту, відбудова від електричних перешкод, точне виявлення центру цілі (функція піпоінт). Бездротовий модуль для навушників і пинпоинтера. Екран Quest Q30 висококонтрастний, монохромний, з підсвічуванням для писку в темний час доби. Вбудований акумулятор з зарядкою від USB (або повербанка). Безперервний час роботи на одному заряді акумулятора-більше 20 годин.

Конструктивно Quest Q30 реалізований на прямій (розбірній) штанзі. Загальна висота детектора регулюється. Мінімальний розмір 80 см, максимальний 130 см.Штанга складається з 3 частин, при необхідності (наприклад, для укороченого варіанту) середню штангу можна виключити.

Штатна котушка Quest Q30-великий еліпс з розмірами 9 на 11 дюймів. Котушка поставляється з пластиковим захистом (знімною). Загальна вага з даною котушкою становить 1,15 кг.

Передбачувані конкуренти Quest Q30-застаріла серія металошукачів Garrett ACE, нові металошукачі Vanquish від компанії Minelab, турецькі Nokta / Makro Simplex. За функціоналом, Quest Q30 перевершує всіх близьких за ціною.


Quest Q30 - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest Q30

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: ,

Читати ще