Металошукач Quest Q30 в наявності! Чому його варто купити

На склад в Україні надійшла перша партія металошукачів Quest Q30. Перші випробування показали-це дійсно унікальний детектор для своєї ціни!

Quest Q30 працює на частоті 14 кГц, це кращий параметр для пошуку по старовині – олов’яниста бронза, мідь, срібло, золото, і взагалі будь-яка стародавня металопластика. Універсальне рішення також для пошуку на пляжі. Тим більше що, Quest Q30 повністю водонепроникний, і витримує занурення під воду до 5 метрів. Мало хто дешеві металошукачі зможуть похвалитися таким.

5 готових програм для пошуку-Парк, Поле, Пляж, Золото, режим Всі метали. Плюс, програми можна модифікувати під власні завдання. У вашому розпорядженні 25 сегментів графічного дискримінатора металів, з яких 10 відведені для чорного заліза (широкий діапазон чорного металу значно підвищує шанси не пропустити золоті знахідки). Цифрове значення VDI у нового металошукача повноцінне, від 0 до 99 (на відміну від конкуруючих моделей Minelab).

quest-q30

Розглядаючи категорію бюджетних металошукачів, важливою функцією Quest Q30 є Баланс грунту-автоматичний і ручний. Виставляєте правильний БГ, і у вас немає втрати глибини. Це дійсно корисна функція! Також В Quest Q30 є пороговий сигнал, технологія FeSen, режим пінпоінт (точне визначення центру залягання знахідки), шкала глибини, настройка чутливості, компенсація перешкод із зсувом частоти, режим звучання заліза.

Звуковий відгук 6-ти тональний, який можна налаштовувати. Регулювання гучності на 15 рівнів, вбудований бездротовий модуль для навушників і Bluetooth (модель Quest Q30+), вібра відгук ( безшумний режим пошуку + для підводного пошуку). Вбудований ліхтарик робочої області, спрямований на котушку. Підсвічування екрану. Вбудований акумулятор із зарядкою від USB забезпечує 14 годин безперервної роботи. Оновлення прошивки. Високо технологічна, супер сучасна, легка штанга з плавним регулюванням висоти і надійним підлокітником. Велика пошукова котушка 11 DD з захистом в комплекті.

metalloiskatel-quest-q30-novinka-2020-goda-anons

Але ж має бути в Quest Q30 що-небудь таке, чого немає ні в одному іншому дешевому металошукачі? Ви не помилилися у виборі! Новий металошукач працює на потужному процесорі і дає власнику можливість регулювати швидкість обробки сигналу від 1 до 5. Незаперечна перевага, яке підтвердить будь-який Копач. Ви бачите поруч лежать знахідки окремо, не пропускаєте глибинні сигнали, і можете вести пошук на будь-якій місцевості з будь-якими умовами. У поєднанні з вище перерахованими параметрами, Quest Q30 по праву займає найвищу сходинку серед дорогих (і навіть середніх) детекторів.

Де купити металошукач Quest Q30? Кращий вибір в нашому фірмовому магазині Quest Metal Detectors Україна! Нас рекомендують копачі, гарантія та сервісне обслуговування, асортимент, професійні консультації.


Quest Q30 - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest Q30

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: ,

Читати ще