Металошукач Quest Q60 (супер новинка). Огляд та відгуки

Огляд нового металошукача Quest Q60. Зверніть увагу, в стандартну комплектацію входять відразу два типи навушників -бездротові і підводні. Плюс, металодетектор відразу оснащений високочутливою глибинної DD котушкою з розміром 13 дюймів. Такого Немає У інших виробників!

Можливості

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-01

Водонепроникний до 5 метрів. У комплекті котушка 9х13 дюймів BEASTX TurboD, збільшеної глибини. Бездротові навушники Wire Free Pro в комплекті. Додатково водонепроникні навушники. Металошукач мультичастотний, перемикається одиночна частота на вибір 5 кГц, 14 кГц, і висока 21 кГц. Покращений результат в солоній воді і морському піску, є окрема програма для Пляжного пошуку. Магнітний зарядний кабель USB, можна використовувати повербанк. Є система кріплення для пінпоінтера. Бездротовий зв’язок зі смартфоном, безкоштовна програма QuestGo. У металошукачі вбудований вібро відгук для безшумного пошуку або пошуку під водою без навушників.

Штанга і конструкція

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-02

Штанга металошукача Quest Q60 телескопічна пряма, з виносною рукояттю типу палець. Плавне регулювання висоти. Надійні і дуже зручні відкидні фіксатори складових частин штанги. У складеному стані довжина детектора 80 см (без розбирання і з приєднаною котушкою). Максимальна висота (довжина) – 130 см.Моноблок, коли управління, Електроніка, живлення, екран, все укладено в одному блоці.

Зверніть увагу на блок управління, конструкція на швидкознімному кріпленні (затиску). По зовнішньому периметру екрану на блоці є протиударний захисний бортик (прогумований). З тильного боку блоку розташований зарядний роз’єм під магнітну зарядку, водонепроникний роз’єм для підключення дротових навушників, гніздо з’єднання проводу.

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-03

Підлокітник Quest Q60 виконаний з еластичного пластику. З одного боку, підлокітник пружинить і не ламається. З іншого, надійно тримає руку. На підлокітнику є спеціальне кріплення для пінпоінтера. Також на даному підлокітнику є сошки, завдяки яким, тепер металошукач при відкладанні в сторону, можна поставити на грунт, і прилад не буде завалюється на бік (наприклад, блоком управління в бруд).

Управління і дисплей

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-02

Q60 управляється за допомогою п’яти клавіш на лицьовій панелі блоку. Натискаємо на шестерінку (кнопка із зображенням шестерінки), і металошукач у нас включається. У центрі екрану шкала сегментів дискримінації металів, з діапазоном VDI від 0 до 99. Графічна шкала (легенда металів) складається з 50 сегментів. Зліва зверху поточний рівень гучності. Дана настройка регулюється бічними клавішами. Зверніть увагу, в металошукачі також є і вібраційний блок. Незамінна опція для безшумного пошуку і пошуку під водою. Поруч з рівнем гучності розташовується індикатор живлення (іконка батареї). Праворуч на екрані шкала глибини, зліва баланс грунту.

Інші іконки. Двох рівнева підсвічування екрану. Для індикації поточного стану режиму роботи бездротових навушників є свій значок.

Налаштування

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-03

Для входу в режим настройки, необхідно (при включеному металошукачі) натиснути кнопку з шестерінкою. Перший пункт налаштувань-дискримінація металів . Переміщаючись по сегментах графічної шкали можна включати або відхиляти вибрані сектори, і тим самим створювати бажану маску дискримінації металів.

Наступна настройка – звуковий відгук. Кілька варіантів звуку, якими металошукач буде інформувати про знахідки під котушкою. Два тони (високий і низький), три тони (високий, середній, низький), чотири тони (високий, високо-середній, середній, низький). Плюс, спеціальний звуковий відгук Пітч. Це коли сигнал однотональний і його інтенсивність залежить від розміру знахідки і глибини залягання. Саме пітч застосовується для пошуку золота або метеоритів. Кількість тонів, не єдина настройка звуку. Є ще гучність звучання заліза (функція FeSen) і межа розриву тону (Tone Break).

Зміна частоти

У металошукачі Quest Q60 є три частоти-низька 5 кГц, Середня 14 кГц, і висока 21 кГц. Будь-яку з них можна вибрати і зробити робочою. За своїми властивостями, кожна частота повністю змінює прилад і пошукові параметри. По суті, у вас в руках три різних детектора в одному корпусі.

Низька частота відмінно підійде для пошуку військових артефактів, знахідок великих розмірів, для пошуку на високомінералізованих грунтах, для пошуку самородного золота (як варіант). Середня частота ідеально поєднується з пошуком історичних знахідок середньовічних і старших. На середній частоті краще бачаться високо лігатурне срібло, олов’яниста бронза, і інша металлопластика. На високій частоті краще шукати дрібні артефакти, дрібне золото, монети.

Баланс грунту

Баланс грунту в Q60 працює в трьох режимах-автоматичний, ручний, стеження. Перший режим (авто), дозволяє відбудується від впливу грунту в автоматичному режимі. Просто включаєте баланс грунту, качаєте котушкою кілька разів, металошукач фіксує значення БГ, ведете пошук (процедура аналогічна стандартним практикам автоматичного БГ як і в інших детекторах). Другий режим (ручний), дає можливість оператору самостійно вибрати значення компенсації балансу грунту. Третій режим (стеження), відстежує зміни в значенні грунту.

Харчування

Живлення Quest Q60-вбудований літій іонний акумулятор на 4000 міліампер годин, з запасом до 1000 циклів заряду-розряду. Автономна робота на одному заряді становить близько 18 годин. Зарядка здійснюється за допомогою звичайного USB через супер зручний Магнітний коннектор. Звичайний час повної зарядки займає 6-8 годин.

Параметри та Характеристики

 • Технологія: VLF, робоча частота 5 кГц /14 кГц /21 кГц (перемикається);
 • Аудіовихід: вбудований динамік ( регулювання гучності від 0 до 15) /провідні навушники роз’єм 3,5 мм /бездротовий модуль;
 • Вібро відгук: Так;
 • Сумісність з телефоном: вбудований модуль Bluetooth;
 • Захисту від води: стандарт IP68, металошукач допускає занурення під воду до 5 метрів;
 • Штанга: телескопічна, з плавним регулюванням висоти, мінімальний розмір 80 см, максимальний 130 см;
 • Рукоять: протиковзке полімерне покриття, з можливістю регулювання на штанзі (підбір під параметри руки);
 • Підлокітник: еластичний, з додатковим кріпленням для пінпоінтера;
 • Акумулятор: вбудована батарея Li-Po 4000mAh, автономний час роботи 10-18 годин;
 • Зарядка: корозійностійка магнітна зарядка від USB;
 • Штатна котушка: 13×9 BEASTX Super, водонепроникна, пластиковий захист (знімна) в комплекті;
 • Дисплей: монохромний, з підсвічуванням;
 • Цифровий індикатор цілі (VDI): є, 0-99;
 • Графічний ідентифікатор мети дискримінації: 50 сегментів;
 • Баланс грунту: автоматичний і ручний;
 • Відбудова від морської солі: Так;
 • Програми для пошуку: парк /поле /пляж /золото /монети;
 • Індикатори: глибина залягання, стан батареї, інші;
 • Додаткові функції: налаштування тону, пороговий сигнал, FeSen;
 • Вага: 1150 грам (з котушкою BladeS);
 • Діапазон робочих температур: від 32° до 95° F (від 0° до 35° C);
 • Температура режиму зберігання і транспортування: від -4° до 113° F (від -20° до 45° C).

Програми пошуку

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-01

Утримуючи праву нижню кнопку і натисканнями вгору /вниз перемикайте програми для пошуку з металошукачем Quest Q60. Зверніть увагу, деякі з них включають в себе по дві різні підпрограми (на іконці програми є цифри 1 і 2). Плюс, програми пошуку відрізняються між собою не тільки встановленими масками дискримінації. Програми по різному оптимізовані і за іншими важливими параметрами. Наприклад, швидкість відновлення відгуку.

Парк

Програма для пошуку на досить засмічених ділянках. Наприклад, такі як Міський парк. За замовчуванням, маска дискримінації ігнорує сигналу, ID (VDI) яких нижче 5. Досить висока швидкість відновлення відгуку.

Поле

Програма відмінно підійде для заміських відкритих просторів, з низьким рівнем електроперешкод і металевого сміття. Наприклад, орні поля, луки, ліси. За замовчуванням, маска дискримінації ігнорує сигналу, ID (VDI) яких нижче 8. Середня швидкість відновлення відгуку. Глибина виявлення більше, ніж у програмі Парк.

Пляж /Мокрий пісок

Спеціальна оптимізована пляжна програма для пошуку на сухому і мокрому Солоному морському піску.

Пляж /Солона вода

Спеціальна оптимізована програма для занурення під воду і пошуку в морській солоній воді. Програма також підійде для пошуку на високомінералізованому грунті.

Золото 1

Програма для пошуку самородного золота. Основні особливості даної програми-звуковий відгук однотональний (режим пітч), регульований пороговий тон.

Золото 2

Програма для пошуку самородного золота. Основні особливості даної програми-звуковий відгук двотональний, регульований пороговий тон (в тому числі і діапазон тону).

Глибинна

Спеціальна програма для пошуку з Q60 глибинних знахідок. За замовчуванням, маска дискримінації ігнорує сигналу, ID (VDI) яких нижче 10. Швидкість відновлення відгуку оптимізована для пошуку на глибині (низька швидкість, бажано щоб на поверхні не було металевого сміття).

Комплектація

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-04

Металошукач Quest Q60 в стандартній комплектації включає в себе:

 • Верхня штанга з рукояттю, підлокітником і блоком управління;
 • Середня штанга;
 • Нижня штанга;
 • Котушка Quest 13 dd зі знімним пластиковим захистом робочої поверхні;
 • Великі бездротові навушники;
 • Бездротовий блок Wire-Free WTX (для підключення дротових навушників);
 • Комплект кріплення для пошукової котушки (гумовий ущільнювач, Пластикова шайба, пластиковий болт і гайка);
 • Фіксуючий ремінь на підлокітник;
 • Фіксатор дроту котушки (стрічка липучка на штангу);
 • 3 дроти зарядки від USB (для металошукача з магнітним коннектором, для навушників, для бездротового блоку;
 • Перехідник з тонкого аудіо джека на товстий;
 • Аудіо кабель для навушників (бездротові навушники можна перетворити в провідні).

Котушка

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-05

Одне з нововведень, яке з’явилося з металошукачем Q60-велика котушка BeastX. Тип DD, форма еліпс, Розміри 13 на 9 дюймів. Хороша глибина виявлення, висока чутливість на найдрібніші знахідки, відмінні властивості дискримінації металів. Дана котушка обіцяє стати найпопулярнішою в модельному ряді виробника Quest.

Бездротові навушники

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-06

Бездротові навушники Wire Free Pro можна використовувати як в бездротовому варіанті, так і в дротовому. Наприклад, якщо якщо навушники розрядилися і немає можливості їх підзарядити. Навушники заряджаються через звичайну USB зарядку.

Підсумок

metalloiskatel-quest-q60-super-novinka-obzor-07

Металошукач Quest Q60 претендує на позицію супер універсала, здатного вести пошук будь – якого типу знахідок-Історичні, військові, ювелірні прикраси, Метеорити, самородне золото. У будь-якому середовищі, на суші, пляжі, і під водою. Зручна і надійна конструкція, вбудований акумулятор, бездротові навушники. У комплекті з металошукачем відразу йде велика 13-ти дюймова DD котушка зі збільшеною глибиною виявлення. Достатній набір налаштувань, висока швидкість обробки сигналу, перемикаються частоти. І головне, металошукач дійсно результативний.

Ми ж зі свого боку забезпечимо власнику Q60 офіційне гарантійне та сервісне обслуговування, будь-які технічні консультації. Плюс, додаткові котушки та інші пошукові аксесуари в наявності.


Quest Q60 - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest Q60

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: ,

Читати ще