Міні детектор Quest Scuba Tector PRO. Новинка

Мини металлоискатель Quest Scuba Tector PRO. Новинка

Виробник Quest анонсував новинку, якої немає у конкурентів – розкладний міні металошукач для підводного пошуку, зі змінною котушкою. Самі передові технології світу приладового пошуку!

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00001

Новий підводний міні металошукач Quest Scuba Tector PRO від американського виробника. Супер компактність для транспортування і зберігання, змінні котушки, надійний корпус з індикатором герметичності, просте і зручне управління. Детектор працює на частоті 95 кГц, технологія Pi (індукційний). Вбудований акумулятор з зарядкою від Type-C. Звукова, світлова, і вібро індикація на знахідки. Вбудований модуль для зв’язку з бездротовими навушниками (бездротовий зв’язок можливий тільки на суші, під водою не працює). Для підсвічування робочої області, в металошукачі вбудований світлодіодний ліхтарик.

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00002

Міні металошукач призначений для пляжного пошуку, включаючи пошук в соленій воді. Прилад витримує занурення під воду до 10 метрів. Також, Quest Scuba Tector PRO можна застосовувати для пошуку в покинутих будинках, траншеях, і будь-яких інших місцях пошуку, де простір не дозволяє використовувати звичайні металошукачі (з-за розмірів).

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00003

Котушки Quest Scuba Tector PRO – Моно, і допускають заміну. Виробник відразу пропонує вибір з двох варіантів, кругла і супер еліпс.

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00004

Продаж Міні металошукача Quest Scuba Tector PRO запланована на весну 2020 року, новинка відразу з’явиться в нашому магазині.

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00005

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00006

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00007

mini-metalloiskatel-quest-scuba-tector-pro-novinka-00008


Quest Scuba Tector PRO - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest Scuba Tector PRO

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: ,

Читати ще