Про виробника Quest Metal Detectors

О производителе Quest Metal Detectors

Металошукачі Quest – це найсучасніші детектори. Передові технології, яких немає у конкурентів, доступні ціни, і прямий зв’язок з копачами всього світу.

Quest Metal Detectors – американський виробник пошукової техніки. Компанія створена звичайними любителями приладового пошуку, які як і Ви, зацікавлений в пошуку історичних артефактів, монет, ювелірних виробів на пляжі, та інших цінних предметів.

Модельний ряд металошукачів, міні детекторів, пінпоінтерів, і аксесуарів Quest дають власнику не тільки новітні технології, але зручність і комфорт проведеного часу на копі. Виробник QUEST – це металошукачі, які включають в себе необхідні функції в поєднанні з власними напрацюваннями і оптом. На суші або у воді, незалежно від того, що ви шукайте, металошукачі Quest будуть вашим надійним інструментом.

Наша компанія має статус ексклюзивного офіційного дистриб’ютора металошукачів Quest Metal Detectors на території України. Це означає, що вся пошукова техніка Quest Detectors, реалізована нашою компанією, є офіційною ліцензованої продукцією і має гарантійну підтримку на території України. Приймаємо активну участь у розвитку копательского руху.

o-proizvoditele-quest-metal-detectors-2