Огляд Quest X10 PRO в порівнянні з X10. Тест

Новий металошукач Quest X10 PRO прийшов на зміну попередньої моделі X10. Давайте подивимося що нового з’явилося в детекторі і які відмінності простий версії і версії PRO. Плюс, тести на поділ і тести глибини.

Порівняння

Протягом деякого часу Класи бюджетних металошукачів дуже швидко змінюються. Опції які були в середніх і вищих видах стали буденністю для більш дешевих. Наприклад такі функції як: мультичастотность, настройка балансу грунту, експлуатація bluetooth навушників, швидкість і якість сигналу, що надходить і звичайно робота як на суші, так під водою, а також передова ергономіка. Порівняно недорогий металодетектор став справжнім конкурентом навіть професійних приладів.

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-01

Лідером бюджетної лінійки виробника є Quest x10 PRO (новинка 2021), який зайняв місце x10, 2019 року випуску. Найголовніша відмінність це те, що новий прилад володіє практично абсолютною водонепроникністю, і універсальний в плані пошуку. захищений від води за нормою (IP68), може занурюватися під воду на кілька метрів, а точніше на 3 метри в глибину.

Можливості та характеристики

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-02

Кожен з металошукачів функціонує на VLF, з базовою частотою в 12 кілогерц. Включені: як і автоматичний, так і ручний баланс грунту, опція пінпоінт, настройка чутливості в діапазоні від 0 до 99. Установка потрібної гучності, 5 тонів звукового відгуку, регулювання швидкості обробки. Для засмічених місць металодетектор X10 не поступиться середнім і професійним приладам.

 • Призначення: грунтовий і підводний;
 • Принцип роботи, технології: VLF;
 • Робоча частота металошукача і котушки: 8 кГц;
 • Програм пошуку (заводські маски для пошуку): 4;
 • Дискримінація металів на графічній шкалі: 10 сегментів;
 • Чутливість металошукача: регульована;
 • Глибинометр (індикатор глибини залягання знахідки): 4 сегменти;
 • Баланс грунту: так;
 • Підсвічування дисплея: так (відключається);
 • Підсвічування робочої області пошуку (вбудований ліхтарик): світлодіод;
 • Аудіо: динамік + роз’єм 3,5 мм джек для навушників;
 • Гучність: регульована;
 • Живлення: вбудований акумулятор;
 • Тип зарядки: USB, допускається застосування повербанка;
 • Котушка: еліпс 9,5 дюймів, тип котушки DD;
 • Вага металошукача в робочому стані: 945 грам;

Котушки

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-03

Насправді котушки одноманітні, всередині теж. Роз’єми для котушок відрізняються, але кількість пінів залишилося не змінено.

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-04

Стандартна котушка з комплекту 5 на 9 дюйма, 14×24 см TurboD. В наявності йде пластмасовий захист. Сама котушка досить чутлива до дуже цілям. А особливо ця котушка чудово показує на пляжі і в морській воді.

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-06

Конструкція

Акумулятор вбудований в електронний блок з ємність 1000 маг, зарядка USB з роз’ємом Type-C. При повному заряді прилад може працювати приблизно 18 годин. Інтегрований ліхтар світить в сторону робочої області. У дисплея є підсвічування. М’який гумовий ободок всього дисплея і посилені кнопки.

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-06-2

Роз’єми для підключення зарядки і котушки (водонепроникні), знаходиться на задній стороні електронного блоку. Тепер для зарядки і навушників гніздо одне (Type-c), а щоб підключити звичайні провідні навушники, треба скористатися перехідником який йде в комплекті. З іншого боку перехідника вхід 3.5 мм для роботи з дротовими навушниками.

Конструкція залишилася колишньою, це все той же металодетектор який використовує багатофункціональна штангу, виносну рукоять, моноблок де вся електроніка. Вага в робочому стані 950 г, а відрегулювати висоту можна від 80 і до 130 см.

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-07

Після тесту можна сказати, що екран x10 PRO контрастніше і розбірливіше навіть незважаючи на сонце. Кнопки без всяких зусиль натискаються тією ж рукою, в якій прилад. Металодетектор без перебільшень легкий, і протягом тривалої роботи рука сильно втомлюється.

Для регулювання рукоятки для своєї руки, можна її рухати по штанзі. При необхідності, збірка і розбирання здійснюватися протягом 3-4 хвилин за допомогою викрутки.

obzor-quest-x10-pro-v-sravnenii-s-x10-testy-08

Рукоятка дуже зручна, не прослизає в руці, не накопичує вологу, і при цьому добре миється. Надійний і зручний підлокітник, який добре тримає руку, дозволяє не користуватися фіксуючим ременем.

Також розбірна штанга передбачає роботу без середньої секції. Це зручно при роботі у вузьких просторах і під водою. А можна додати ще одну секцію для пошуку в глибоких ямах, але не занурюючись в них.

Фото огляд Quest X10 PRO

Відео тести

Тест порівняння двох металошукачів Quest X10 і Quest X10 PRO. Мета дізнатися, що нового і які є відмінності. Тест проводить незалежний блогер Андрій Бестужев.


Quest X10 PRO - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest X10 PRO

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: , , ,

Читати ще