Quest Q40: огляд, тест глибини, тести на поділ, порівняння, відгуки

Огляд металошукача Quest Q40, розпакування, що в стандартній комплектації. Великий тест на глибину виявлення монет в грунті, швидкість реакції на близько розташовані знахідки (тест на поділ). Порівняння Quest Q40 з іншими металошукачами.

Металошукач Quest Q40 це середня модель з лінійки детекторів серії Q. але незважаючи на те, що прилад формально (за ціною) відноситься до середнього рівня, за своїми практичними можливостями Q40 не поступається і професіоналам.

Конструкція

quest-q40-obzor-i-test-glubiny-v-grunte-razdelenie-sravnenie-1

Металошукач побудований на прямій 3-х складовою розбірної штанзі, з виносною рукояттю. Завдяки цій конструкції, при необхідності можна швидко і просто відрегулювати довжину металошукача під своє зростання. Блок управління за допомогою хрестової викрутки можна відрегулювати під довжину передпліччя (відстань від підлокітника до блоку).

Легкий і компактний металошукач, з сучасною і надійною штангою, підійде як для дорослих, так і для дітей.

Можливості

quest-q40-obzor-i-test-glubiny-v-grunte-razdelenie-sravnenie-2

 1. Рівень захисту від вологи, бруду, і пилу- Стандарт IP66;
 2. Просте і інтуїтивно зрозуміле управління металошукачем, не вимагає часу на вивчення;
 3. Вбудований літій-полімерний акумулятор із зарядкою від простого USB;
 4. Металошукач оптимізований для пошуку на морському пляжі, солоний пісок;
 5. Дана модель оснащена вбудованим бездротовим модулем (пошук з бездротовими навушниками);
 6. Металошукач дуже легкий з прекрасною балансуванням, з регулюванням рукояті і висоти;
 7. Функція стеження балансу грунту в реальному часі;
 8. Зручна ергономічна регульована ручка виключає втому руки;
 9. Надійна розбірна трьох-секційна штанга з фіксаторами;
 10. Високочутлива Котушка TurboD з відмінною глибиною виявлення;
 11. Металошукач можна використовувати як в правій, так в лівій руці.

Параметри та Характеристики

Quest Q40 працює на частоті 13 кГц, блок металошукача вологозахищений, всепогодний. Але прилад занурювати під воду не можна.

Вбудований акумулятор на 2000 М.А/год перебувати в блоці управління і заряджається через звичайний USB. Роз’єм для підзарядки акумулятора і підключення дротових навушників перебувати на тильній стороні блоку.

quest-q40-obzor-i-test-glubiny-v-grunte-razdelenie-sravnenie-3

Металошукач Q40 комплектується DD котушкою Raptor 11 на 9 дюймів (28 см x 23 см), дротовими і бездротовими Bluetooth навушниками. Час автономної роботи з бездротовими навушниками становить приблизно 20 годин, з дротовими і через динамік приблизно 30 годин. Також, в комплекті є захисний чохол на блок управління.

quest-q40-obzor-i-test-glubiny-v-grunte-razdelenie-sravnenie-4

 • Принцип роботи, технології:VLF;
 • Робоча частота:13 кГц (для пошуку монет і ювелірних виробів);
 • Конструктив і штанга:Три секції, розбірна, 80 80-130 см;
 • Живлення:вбудований літій-полімерний акумулятор, 2000 2000 маг;
 • Пошукова котушка:11×9 Turbo Turbo-D, тип котушки DD, водонепроникна, пластиковий захист в комплекті;
 • Програм пошуку (Маски для пошуку):6;
 • Виведення аудіо:звуковий динамік, дротові навушники, бездротові навушники;
 • Дисплей (екран):в монохромний високо контрастний РК-60х70 мм, є підсвічування (відключається);
 • Дискримінація:Всі метали, Відсікання небажаних металів;
 • Кількість аудіотонів (звуковий відгук):вибір тону, поліфонія;
 • Вага в робочому стані:1350 Rap Raptor, 1050 Blade Blade (штатна);
 • Час автономної роботи на одному заряді:20 годин з бездротовими навушниками, 30 годин з динаміком, 35 годин з дротяними навушниками;
 • Температура:експлуатація 0 – + 35°C, зберігання-20 -+45° C;
 • Рукоять:Ергономічна з антиковзною поверхнею, можна мити водою;
 • Підлокітник:знімний, Виконаний з міцного полімерного матеріалу;
 • Баланс грунту (Функція бг):автоматичний або ручний;
 • Цифрова ідентифікація цілі (числа VDI):0-99.

Управління

quest-q40-obzor-i-test-glubiny-v-grunte-razdelenie-sravnenie-5

Розглянемо елементи і дисплей. Зліва на блоці управління перебувати клавіші регулювання гучності, праворуч кнопка включення підсвічування дисплея і кнопка потягу бездротової технології Bluetooth. На лицьовій панелі знаходитися кнопки вибору режиму пошуку (програми для пошуку) і регулювання налаштувань, кнопка ВКЛ/викл і меню, кнопка пинпоинт, кнопка балансу грунту і дисплей. Верху, над дисплеї знаходитися шкала ідентифікації мети це підказка для вас, вона наочно показує які цілі можуть перебувати в даних сегментах, які вони будуть мати значення VDI і звуковий відгук. Таким чином ми розуміємо приблизно яка мета перебувати у нас під котушкою. Шкала з сегментами дискримінації перебувати зліва, значення VDI виводитися по центру екрану.

Як працює дискримінація

Металошукач Quest Q40 має шкалу на 20 сегментів дискримінації, 6 варіантів озвучення на вибір: 1 тон, 2 тони, 3 тони, 4 тони, 5 тонів і 6 тонів.

Наприклад, як працює звуковий відгук на 3 тони. Перші 8 сегмента з VDI від 0 до 40 потрапляють всі цілі з чорних металів і озвучуватися низьким тоном. У сегменти з VDI від 40 до 70 потрапляють цілі кольорового металу з низькою, середньою електропровідністю (фольга, алюміній, золото) і озвучуватися середнім тоном. Сегменти з VDI від 70 до 99 потрапляють в колір металу з високою електропровідністю (мідь і великі срібні монети), озвучуватися високим тоном. Пам’ятайте, що точні позиції розриву тону відрізнятися в залежності від обраного Вами варіанту озвучення.

Баланс грунту

Настройка (відбудова) впливу грунту. Для ефективної і стабільної роботи металодетектора, баланс грунту необхідно виконувати кожен раз перед початком пошуку.

Перед налаштуванням балансу грунту виберете відносно чисте місце, з мінімальною кількістю сигналів. Перейдіть в режим пошуку всі метали, потім натисніть і утримуйте кнопку балансу грунту, при цьому піднімайте і опускайте котушку над землею з амплітудою 2.5 -15 см.у процесі настройки БГ ви побачите на екрані цифри. Баланс грунту буде налаштований, як тільки ви почуєте звуковий сигнал і цифри перестануть змінюватися. Значення балансу грунту буде продубльована у верхньому рядку, А кругова діафрагма показує текщую ступінь мінералізації грунту.

Якщо неможливо відбудувати баланс грунту на сильно мінералізованих грунтах, застосовуйте функцію G. C., вручну на будь-якому обраному режимі.

Індикатори на екрані

Зверху на дисплеї ми бачимо рівень гучності приладу, значок підсвічування, значення балансу грунту, значок Bluetooth і рівень заряду акумулятора.

Нижче розташований рівень чутливості, поруч індикатор глибини залягання цілі. Кожен поділ означає глибина 5 см.якщо при виявленні мети горить перший сегмент, значить мета під котушкою перебувати на глибині 5 см. якщо горить четвертий сегмент, мета перебувати на глибині близько 20-25 см. дані показники актуальні для невеликих цілей, наприклад для монет, а максимальна глибина на великі цілі може досягати до 1.5 метра (наприклад, вежа танка або станина гармати).

Програми для пошуку

У металошукачі Quest Q40 є 6 режимів пошуку. З них 4 мають попередньо встановлену маску дискримінації. Інші 2, Користувальницькі.

Всі метали

Режим Всі метали, маска дискримінації відкрита повністю, змінити її самостійно неможливо. Режим має озвучку пітч, і підійде для пошуку всіх цілей з чорного і кольорового металу. У цьому режимі можна налаштувати чутливість, натискаючи кнопку зі стрілками. Чим вище чутливість, тим більше глибина виявлення металошукача, завжди вибирайте найвищий рівень чутливості при якому металошукач працює стабільно. У деяких умовах при максимальній чутливості з’являються помилкові сигнали від грунту, при виникненні подібної ситуації трохи знизьте чутливість і вони пропадуть. Також в цьому режимі можна відрегулювати рівень відбудови від грунту (Ground Canceling, рівень відбудови від грунту).

Що таке Ground Canceling. Після налаштування балансу грунту цифра буде змінюватися відповідно до Fe%. Ви можете встановити цю опцію вручну). , показник балансу грунту винесений на дисплей верхньої терміні. Кругова діафрагма показує ступінь мінералізації грунту. Також ця функція дозволяє налаштовувати баланс грунту вручну. Якщо ви працюйте під лінією електропередач або з іншим приладом можуть виникати перешкоди, щоб від них відбудуватися потрібно скористатися функцією “Frecyou”, для цього затисніть кнопку балансу грунту і натискайте кнопки регулювання гучності, виберіть 1 з 8 на якому металошукач буде працювати максимально стабільно.

Пляж

Режим “Пляж” – підходить для роботи на соляних грунтах. Маска дискримінації за замовчуванням відсікає цілі з чорного металу, і не озвучують їх. Цей режим як і інші, можна налаштувати під свої завдання. Тут також можна змінити рівень відбудови від грунту, відкрити або закрити маску дискримінації для цього, потрібно зайти в настройку Target id, і натисканням на Стрілки і кнопку “M” вибрати потрібні значення. Контури прямокутників показує на скільки у вас відкрита маска дискримінації. Ще в це режимі можна змінити рівень чутливості заліза ця функція fesen вона потрібна коли ви ведете пошуки на сильно засмічених місцях, через залізо не чуєте сигналу від хороших знахідок. При включенні цієї функції буде більше шансів не пропустити хороший сигнал. Також в режимі “Пляж” можна вибрати один з каналів відбудова від перешкод, і вибрати тон озвучення з шести можливих в Налаштування.

Прикраси (ювелірні вироби)

Режим “прикраси” використовуйте для засмічених місць. Даний режим має найвищу швидкість відновлення і ви легко зможете відрізнити мета з кольорового металу від металевого сміття. За замовчуванням маска дискримінації для цього режиму відсікає дрібні цілі з чорного металу і не озвучують їх. У цьому режимі можна налаштувати баланс грунту, відкрити або закрити маску дискримінації, змінити рівень чутливості, відбудуватися від електроперешкод і поміняти тон озвучення.

Монети

Режим ” монети “найстабільніший режим, а швидкість відновлення трохи нижче ніж у режиму”прикраси”. Використовуйте місцях без великого скупчення металевого сміття, за замовчуванням маска дискримінації для цього режиму відтікає від пошуку всі цілі чорного металу, і не озвучує їх. У цьому режимі також можна налаштувати баланс грунту, відкрити або закрити маску дискримінації, змінити рівень чутливості, відбудуватися від електро перешкод і поміняти тон озвучення.

Користувальницький

Користувальницькі режими 1 і 2. Можна налаштувати під свої завдання вибрати потрібний рівень чутливості, відбудову від грунту, відкрити або закрити маску дискримінації, налаштувати рівень чутливості заліза, відбудуватися від електро перешкод і вибрати тон озвучення. При виключенні металошукача настройки всіх режимів зберігаються. налаштування на

Підключення Bluetooth навушників

Перед підключенням увімкніть металошукач і навушники. Для підключення бездротових навушників потрібно натиснути кнопку bluetooth праворуч на блоці управління, і піднести навушники, щоб вони знаходилися не далі 13 см від блоку управління.

Скидання параметрів до заводських.

При вимкненому металошукача Натисніть і утримуйте кнопку включення до тих пір поки прилад не перезавантажитися, відпустіть кнопку включення настройки скинуті до заводських пам’ятайте, що при скиданні налаштувань до заводських всі налаштування режимів в тому числі призначених для користувача скидаються.

Правила ефективного пошуку

Дуже рекомендуємо по можливості вести пошук з повністю відкритою маскою дискримінації, так у вас буде менше шансів пропустити цікаві знахідки.

Для визначення центру мети при виявленні сигналу провидіть котушкою кілька разів над метою, металошукач видасть звуковий сигнал коли мета буде знаходитися рівно по центру котушки. Розгорніться на 90 градусів, і повторіть проводку на перехрестя двох прямих буде знаходитися центр цілі. Другий спосіб визначення центру мети скористатися режимом пінпоінт, для цього необхідно утримувати клавішу пінпоінт, і зробити кілька махів над метою, наближенню котушки до мети звук буде виростати.

Відео тести та відгуки


Quest Q40 - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest Q40

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: , , ,

Читати ще