Найкращий пінпоінтер для копача. Відгуки власників

Чесний відгук власника Піпноінтера Quest Xpointer PRO на практиці. Як працює пін, наскільки зручно ним користуватися, рекомендації власникам.

Мене часто запитують, який пінпоінтер найкраще, причому не тільки новачки в приладовому пошуку, але і досвідчені, досвідчені копачі, у яких пінпоінтери «живуть» не один рік. Точної відповіді на це питання немає. Можу розповісти тільки про свій досвід.

Я користувався пінпоінтерами практично всіх відомих брендів, але сьогодні зупинився на Quest Xpointer. Зараз поясню, чому. По-перше, більшість пінів працює на базі технології VLF – на низькій частоті. У більшості випадків це нормально, але не в моєму. Вже четвертий рік я живу на теплому морському узбережжі (переїхав за станом здоров’я, та й, загалом-то, давно мріяв), і ходжу зазвичай по пляжах. А там проблема розумієте яка: пісок солоний, вода солона – словом, кругом мінералізація. Пінпоінтери божеволіють і видають замість правильних копаються сигналів симфонії Бетховена з вкрапленнями дабстепа. Не те, що може влаштувати старого, побитого життям копача.

XPointer відрізняється тим, що працює за іншим принципом – за принципом PI, тобто імпульсної індукції. В результаті пінпоінтер байдужий до солоності грунту, по науковому кажучи – до високого ступеня мінералізації грунту. І немає необхідності кожен раз включати і вимикати пінпоінтер, коли рівень мінералізації (солоності) скаче. Непідробно економить час і нерви.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ XPointer:

 • Вологозахищений;
 • Вага: 135 грам;
 • Принцип роботи: імпульсна індукція;
 • Робоча частота: 95 кГц;
 • Налаштування: Авто;
 • Сигнали: аудіо /вібрація;
 • Живлення: 1 батарейка 9В;
 • Термін автономної роботи: 8 годин;
 • Управління: кнопка включення, вибору режиму;
 • Світлодіод;
 • RAIT: технологія розумного сигналу індикації мети. Сигнал буде більш інтенсивним, якщо прилад поруч з об’єктом;
 • Комплект поставки з чохлом (кобурою).

Якщо порівнювати XPointer з іншими пінпоінтерами на ринку, то з точки зору чутливості він є одним з кращих. На пляжі так точно. Там, де інші піни видають помилкові сигнали або не виявляють ціль, Xpointer просто працює без якихось проблем.

На корпусі піна розташовані 2 кнопки. Перша – включення-виключення приладу, за допомогою другої можна налаштувати рівень чутливості. Є 4 рівня + режим вібрації. Щоб налаштувати рівень, треба включити XPointer, натиснути і утримувати кнопку SELECT, потім швидко натиснути кнопку включення. Потім лунають звукові сигнали. Один вкаже, що рівень чутливості – 1, два – 2, три – 3, чотири-4. Загалом, зрозуміло. Кожне натискання кнопки включення-перескакування з Рівня на рівень. 1-найнижча чутливість, 4-найвища. Це, напевно, корисно, але я зазвичай не користувався цією фішкою. Xpointer без вських налаштувань дуже швидко і ефективно намацує цілі.

Зазначу, що виробник вказує: Xpointer водозахищений, але не водонепроникний. Хоча я сам користуюся ним в наповнених водою ямах, проблем не виникло, пін вижив і досі мене не підводить.

Батарейка 9В працює мінімум 8 годин. Це годинник безперервного використання, без виключення на проміжки між вашими прогулянками з металошукачем. У мене в середньому батареї вистачає на 5-6 тижнів. Але я не постійно стирчу на пляжі, хоча і пенсіонер.

Загалом, Якщо ви шукаєте пін, який пропонує високу якість, відмінно справляється з перешкодами від грунту, а також видає хороший результат з пошуку цілей, Quest Xpointer повинен бути в самому верху вашого списку.

Леонід С.


Quest Xpointer PRO - цена, параметры и характеристики, особенности, купить в Украине

Quest Xpointer PRO

Ціна, параметри і характеристики, особливості.

Tags: ,

Читати ще