Новини Quest Metal Detectors

Огляд Quest Q30+. Як працює, особливості, секрети

Металошукач Quest Q30 + це бюджетна (недорога) модель класу металошукачів амфібій, створена для пошуку в грунті, на пляжі, в солоній воді. З цим детектором можна занурюватися під воду на глибину до 5 метрів. Металошукач комплектується DD котушкою Raptor 11×9 дюймів, зарядним пристроєм і бездротовими Bluetooth навушниками (версія Q30+).

Читати далі

Tags

Чесне порівняння Quest Q30 / Q20 и Minelab Vanquish 540 / Equinox 600

Пропонуємо вашій увазі чесне порівняння металошукачів Quest Q30, Quest Q20, Minelab Vanquish 540, Minelab Equinox 600, від незалежного блогера копача Андрій Бестужев. Тест на реальні знахідки в грунті.

Читати далі

Tags, , , ,

quest-xpointer-max

Пінпоінтер Quest XPointer MAX з дискримінацією. Новинка

Американський виробник Quest Metal Detectors випустив новий пінпоінтер з дискримінацією металів. Плюс, пін підводний і допускає занурення під воду до 5 метрів. Вбудований акумулятор.

Читати далі

Tags,

Огляд Quest X10. Як працює, характеристики, особливості

Металошукач Quest X10 це старша модель лінійки детекторів Quest початкового рівня. Головні особливості X10-простий в управлінні, зручний в пошуку, супер швидкий відгук і функціонал вище конкурентів, вбудований акумулятор, високо чутлива Turbo-D котушка.

Читати далі

Tags

Огляд Quest X5. Як працює металошукач

Пропонуємо вашій увазі огляд металошукача Quest X5. Недорогий, але вкрай ефективний для пошуку будь-яких типів знахідок. В огляді ми розповімо про можливості, особливості, і як працює даний металошукач.

Читати далі

Tags